Upisi na Studij

Upisi na Studij bit će vršeni u ponedjeljak 16. veljače 2015. od 10.00 do 14.00 sati u Centru za studije Sveučilišta u Rijeci na adresi Radmile Matejčić 3. Uvjete za upis na studij Kriminalističko istraživanje zadovoljili su sljedeći kandidati: Marko Čačić, Stjepan Dujmović, Danijela Frlan, Karla Kotulovski, Tomislav Milković i Dalibor Vidović.

Sukladno Ispravku Odluke o raspisivanju Natječaja za upis na Studij, pri upisu morate priložiti potvrdu o uplaćenom iznosu školarine za I. semestar. Ona iznosi 1.000,00 eura (može biti uplaćena i u drugoj valuti, prema srednjem tečaju HNB-a na dan plaćanja). Oni kandidati koji su dužni polagati prethodne ispite obavezni su uplatiti 200 kn/ispitu.

Uplate se vrše na račun Sveučilišta u Rijeci:
IBAN: 8023600001101322186
Poziv na broj: OIB studenta/ice
Opis plaćanja: „Školarina za PDS K.I. – ime i prezime studenta/ice“ odnosno „Plaćanje prethodnih ispita (navesti kojih)- ime i prezime studenta/ice“

Uz potvrdu o uplati školarine za I. semestar na upise je potrebno donijeti i dvije fotografije formata 4 x 6 cm.

.