Nastava

7. generacija studenata, upis u ak. god. 2016./2017.

Kalendar nastave

SATNICA II. semestra Studija
- 2. dio - izmjene od 29. studenog 2017. (preuzmi)
SATNICA II. semestra Studija - 1. dio (preuzmi)

SATNICA I. semestra Studija (preuzmi)
SATNICA I. semestra Studija - izmjene od 28. travnja 2017. (preuzmi)
SATNICA I. semestra Studija - izmjene ispitnih termina od 10. svibnja 2017. (preuzmi)

Nastava i ispiti u pravilu će se održavati u prostoriji S-031 (suteren) zgrade sveučilišnih odjela, Radmile Matejčić 2, Kampus Sveučilišta u Rijeci.
  
 
Subota, 7. listopada 2017., prostorija O-S31 i O-363 (u 14.50)
10.00 – 10.45 Prof. dr. sc. Petar Veić Otkrivanje i dokazivanje u prekršajnom postupku, izborni predmet, predavanje (2)
10.50 – 11.35
11.45 – 12.30 Doc. dr. sc. Dražen Kovačević Forenzička psihologija, izborni predmet, predavanje (3)
12.45 – 13.30
13.35 – 14.20
14.50 – 15.35 Dr. sc. Dejana Golenko, viša knjižničarka Korištenje pravnih baza podataka, pozivno predavanje (3)
15.40 – 16.25
16.30 – 17.15
 
Subota, 21. listopada 2017., prostorija O-S31
10.00 – 10.45 Prof. dr. sc. Leo Cvitanović Transnacionalna kaznena djela, izborni predmet, predavanje (3)
10.50 – 11.35
11.45 – 12.30
12.45 – 13.30 Prof. dr. sc. Ljiljana Mikšaj-Todorović / Doc. dr. sc. Davorka Martinjak Kaznenopravna odgovornost mladeži, izborni predmet, predavanje (3)
13.35 – 14.20
14.25 – 15.10
15.40 – 16.25 Dr. sc. Zvonimir Dujmović Istraživanje imovinskih kaznenih djela, pozivno predavanje (2)
16.30 – 17.15
 
Subota, 4. studenoga 2017., prostorija O-S32
10.00 – 10.45 Prof. dr. sc. Predrag Zarevski Psihologijske osobitosti počinitelja kaznenih djela važne za kriminalističko istraživanje, izborni predmet, predavanje (3)
10.50 – 11.35
11.45 – 12.30
12.45 – 13.30 Želimir Radmilović, univ. spec. crim., viši predavač Rad na mjestu događaja, pozivno predavanje (2)
13.45 – 14.30
15.00 – 15.45 Dr. sc. Damjan Potparić Kriminalističko obavještajna djelatnost, pozivno predavanje (2)
15.50 – 16.35
 
Subota, 18. studenoga 2017., prostorija O-S32
10.00 – 10.45 Prof. dr. sc. Eduard Kunštek Imovinske tražbine u kaznenom postupku, izborni predmet, predavanje (3)
10.50 – 11.35
11.45 – 12.30
13.00 – 13.45 Dr. sc. Dejana Golenko, viša knjižničarka Korištenje pravnih baza podataka, pozivno predavanje (2)
13.50 – 14.35
15.40 – 16.25 Doc. dr. sc. Ante Orlović, prof. visoke škole Fiskalni kriminalitet, pozivno predavanje (2)
16.30 – 17.15

 
Subota, 2. prosinca 2017., prostorija O-S31
10.00 - 10.45 Prof. dr. sc. Petar Veić Pregled forenzičkih znanstvenih disciplina, izborni predmet, predavanje (2)
10.50 - 11.35
11.45 - 12.30 Prof. dr. sc. Serđo Kos Suvremene metode ometanja sustava pomorske navigacije, pozivno predavanje (2)
12.35 - 13.20 
14.00 - 14.45 Prof. dr. sc. Tanja Frančišković Forenzička psihopatologija, izborni predmet, predavanje (2)
14.50 - 15.35
15.45 - 16.45 ISPITI
16.45 - 17.45
 
Subota, 16. prosinca 2017., prostorija O-S31
10.00 - 10.45   Pozivno predavanje (2)
10.50 - 11.35
11.45 - 12.30 Mr. sc. Biserka Riha Toksikološke ekspertize, pozivno predavanje (2)
12.35 - 13.20
13.30 - 14.15 Vojin Maštruko  GSR analiza i 3D rekonstrukcija, pozivno predavanje (2)
14.20 - 15.05
15.30 - 16.30 ISPITI
16.30 - 17.30
 
Subota, 13. siječnja 2018.,  prostorija O-S31
10.00 - 10.45 Doc. dr. sc. Damir Delija prof. visoke škole Istraživanje računalnih kaznenih djela, pozivno predavanje (3)
10.50 - 11.35
11.45 - 12.30
13.00 - 13.45 Danko Petrin, Agencija za istraživanje nesreća u zračnom, pomorskom i željezničkom prometu Istraživanje zrakoplovnih nesreća, pozivno predavanje (2)
13.50 - 14.35
14.45 - 15.45 ISPITI
15.45 - 16.45
 
Subota, 20. siječnja 2018.,  prostorija O-S31
10.00 - 10.45   Pozivno predavanje (2)
10.50 - 11.35
11.45 - 12.30   Pozivno predavanje (2)
12.35 - 13.20
14.00 - 15.00 ISPITI
15.00 - 16.00