Naslovnica

Poziv na iskaz interesa za upis na poslijediplomski specijalistički studij Kriminalističko istraživanje

Poziv na iskaz interesa za upis na Studij

Sveučilište u Rijeci upućuje Poziv za iskazivanje interesa za Poslijediplomski specijalistički studij Kriminalističko istraživanje za stjecanje akademskog naziva sveučilišni/a specijalist/ica kriminalističkog istraživanja (univ. spec. crim.).

Pravo upisa na studij imaju studenti koji su završili sveučilišni dodiplomski ili diplomski studij s ostvarenih najmanje 300 ECTS bodova ili usporediv studij u inozemstvu (što se utvrđuje postupkom akademskog priznavanja inozemne kvalifikacije).

Pristupnicima s nedostajućim znanjima i vještinama uzimat će se u obzir radno iskustvo u djelatnostima iz područja obuhvaćenog programom Studija, a imat će i obavezu polaganja razlikovnih ispita. Ispunjenje uvjeta radnog iskustva u djelatnostima iz područja obuhvaćenog programom Studija te pravila o polaganju ispita koji su uvjeti za upis na prijedlog voditelja utvrđuje Vijeće Studija.
Studij traje tri semestra i nosi 90 ECTS bodova. Studij se završava obranom završnog specijalističkog rada.
Natječaj za upis na Studij bit će objavljen u jesen.
Za iskaz interesa potrebno je dostaviti ispunjeni obrazac za predbilježbu.
Rok za podnošenje iskaza interesa: 10. kolovoza 2018.

Kontakt:
Sveučilište u Rijeci